Informace o nás

Jsme flexibilní a dynamickou firmou s bohatými zkušenostmi v oboru. Vždy klademe důraz na maximální spokojenost zákazníka. K tomu neodmyslitelně patří kvalitně a profesionálně odvedená práce.

Společnost ZLÍNJUST spol.s.r.o. vznikla v roce 1993. Důvodem vzniku byla snaha vytvořit v nově se rodícím odvětví kvalitní, profesionální společnost. Prvním důležitým krokem bylo získání mezinárodního cerifikátu kvality jakosti ČSN EN ISO 9002.

Zaměření typu úklidu služeb bylo na soukromé subjekty jako jsou průmyslové firmy a obchodní společnosti. V tomto dostačujícím odrazovém můstku, který byl pro společnost ZLÍNJUST úspěšný, se zrodily další nápady a pomalu se začalo rozšiřovat technické vybavení a portfolio provozovaných služeb.Toto rozšíření služeb se týkalo oblasti státního a školského sektoru, lékařských institucí, hradů a zámků. Následovalo také rozšiřování vlastních prostor společnosti, které započalo v roce 2000. Od této doby se nachází společnost na adrese Třída Tomáše Bati 1337 Zlín, kde nás naleznete i dnes.

Během dlouhé historie podnikání využilo služeb společnosti na více jak 90 organizací státního a soukromého sektoru a velký počet domácností. Působnost se rozšířila na celý Zlínský kraj. Je samozřejmostí, že se ZLÍNJUST stále snaží tento trend vylepšovat a posouvat se vpřed. Za kvalitu a odpovědnost společnosti po celou její historii hovoří spokojenost stávajících společností a klientů, kteří využívají pravidelného úklidu více jak 10 let.

Společnost disponuje taktéž velkým technickým vybavením a vlastními skladovacími prostory pro veškeré stroje, úklidovou techniku, hygienické zboží a drogistické zboží.

Cílem společnosti je splnění požadavků klienta s celým pokrytím rozsahu v oboru poskytování služeb.

 

 

 

           

           

Proč si vybrat ZLÍNJUST

 

 Jsme flexibilní

  • do úklidu se můžeme klidně pustit třeba i zítra. Čas úklidu přizpůsobíme Vašim potřebám.

 

Dlouholeté zkušenosti

  •  našich úklidových služeb využívají velké společnosti Zlínského kraje i jednotlivé domácnosti

 

Profesionální služby

  • používáme průmyslovou chemii a profesionální úklidové stroje

 

Jsme pojištění

  • využíváme pojištění u společnosti Kooperativa